Biyografi

İnci Taneleri Hatice Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Son günlerde popüler olarak adından söz ettiren İnci Taneleri Hatice karakteri, izleyicilerin oldukça ilgisini çekmeyi başardı Başarılı oyuncu kendisinden söz ettirdiği kadar özel hayatıyla alakalı da herkes tarafından merak edilebiliyor. Peki, İnci Taneleri Hatice kimdir? İşte karakter ve yaşamına dair detaylar…

Piraye’nin hizmetçisi Hatice karakteri, İnci Taneleri dizisinde ön plana çıkan ve özellikle Azem Yücedağ ile yaşadığı sahnelerle izleyicilerin ilgisini çeken bir figür haline geldi. Azem’in zarif tavrı ile Hatice’nin çekiciliği arasındaki etkileşim, diziye özel bir atmosfer katarak dikkat çekti. Genç ve yetenekli oyuncu Kayra Sır, Hatice karakteriyle öne çıkarken özellikle Nusret ile gerçekleştirdiği görüşme sahneleriyle izleyicileri meraklandırdı.

İnci Taneleri Hatice Kim?

  • İnci Taneleri dizisinde Hatice karakterini Kayra Sır canlandırmaktadır. 

Kayra Sır, 2002 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan genç oyuncu, ilk olarak Ecrin karakteriyle Baba dizisinde tanınmıştır. Daha sonrasında yeni performansıyla dikkat çeken oyuncu İnci Taneleri dizisindeki Hatice rolüyle beğenileri topladı.

  • Kayra Sır Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

kaynak: usakolay.com

One thought on “İnci Taneleri Hatice Kimdir? Kaç Yaşındadır?

  • Buse

    Çok güzel kadın ve oyunculuğu çok iyi gerçekten tebrikler

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir