Gündem

Survivor All Star’a girecek yeni yarışmacılar açıklandı: Hangi üç yarışmacı yarışmaya katılacak?

Survivor All Star’daki zorlu mücadele sürerken, diskalifiye ve yeni yarışmacı haberleri gündeme gelmeye başladı. Turabi Çamkıran’ın sağlık sorunları nedeniyle veda ettiği Survivor’a, üç yeni isim katılacak. Survivor All Star’a dahil olacak yeni yarışmacılar kimler olacak? 

Survivor 2024 All Star kadrosuna eklenecek yeni isimler resmi olarak açıklandı. Acun Ilıcalı, acil durum konseyi düzenleyerek Turabi ve Nihat’ın sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceğini duyurdu ve üç yeni yarışmacının ismini paylaştı. Turabi ve Nihat’ın veda haberinin ardından, kadroya dahil olacak yeni isimler merak konusu oldu. Seyirciler ise gelecek isimleri heyecanla bekliyor.

Ilıcalı, “Kırmızı takıma yeni yarışmacılar katılacak. Şu anda Survivor’daki son kadroların oluştuğunu düşünüyoruz. Artık sakatlıklar olmazsa yeni yarışmacı eklenmeyecek. Kırmızı takıma dahil olacak yeni yarışmacı bir şampiyon. Avatar Atakan geliyor. İkinci yarışmacı Hilmi Cem.” şeklinde konuştu. Ayrıca, yedeklerden gelecek olan kadın yarışmacının Sema Aydemir olduğu da öğrenildi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir