İnci Taneleri Cihan Kimdir? Gerçek Adı Ne? Instagram Hesabı Nedir?

KANAL D’de izleyicilerle buluşan yeni dizi de İnci Taneleri Cihan karakteri merak konusu oldu. Dizinin kadrosunda yer alan Cihan karakteri özellikle olduğu konum ve özellikleriyle ilgi çekti. Merak edilen karakterin ismi izleyiciler tarafından çokça aranıyor. Her Perşembe ekrana gelen dizide Cihan, izleyicileri meraklandırıyor. İşte Cihan hakkında detaylar…

Vizyona girmesiyle popüler hale gelen İnci Tanesi dizisi oyuncularıyla da ilgi görmeye başladı. Cihan karakteri seyircileri etkileyerek herkese kendisini göstermeyi başarmıştır. Peki oyuncunun ismi nedir? İnci Taneleri Cihan hangi filmlerde rol almıştır?

İnci Taneleri Cihan Kimdir?

  • İnci Taneleri dizisinde Cihan karakterini Kubilay Aka canlandırmaktadır. 

Kubilay Aka, 1995 yılında doğmuş olup, Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Havaalanı Yönetim bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Öncelikle bir süre havaalanında çalışmış ve devamında menajeri olan Ufuk Ergin ile tanışmıştır. 2016-2018 yılları arasında Kanal D’de yayına başlamış olan Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakterini oynamıştır. Ayrıca oyunculuk alanında eğitim de almıştır.

İnci Taneleri Cihan Kimdir? Gerçek Adı Ne? Instagram Hesabı Nedir?

Kubilay Aka, Çukur dizisinde 4 sezon boyunca Celasun karakterine hayat vermiştir. 2018 yılında “Aşk Bu Mu?” filminde Afra Saraçoğlu ile başrolü paylaşmıştır. 2020 yılında Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisinde Kerem karakterini canlandırmıştır. 2021 yılında Cam Tavanlar dizisinde Bensu Soral ile başrolü paylaşan Aka, 2022 yılında Show TV’de yayınlanan Oğlum dizisinde başrolde yer almıştır.

Kubilay Aka, havalimanından ekranlara uzanan hikayesi ile bize hayallerimizin peşinden koşmanın ve tutkularımızdan vazgeçmemenin önemini hatırlatıyor. Gelecekte onu hangi projelerde göreceğimizi heyecanla bekliyoruz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir